SPARCO - novinky v závodním oblečení pro rok 2018

12.10.2017

Pro rok 2018 se dočkáme změn i u značky Sparco. Tyto změny nebudou tak radikální jako tomu bylo mezi lety 2016 a 2017, kdy nezůstal kámen na kameni, ale i tak se máme opět na co těšit. Pro příští rok nachystalo Sparco změny především v modelových řadách závodního nehořlavého oblečení a bot.

První sekce v novém katalogu je věnována závodním kombinézám, kde dochází ke změnám jak ve stávajících modelech (změny barev), tak i k zavedení zcela nových modelů nebo zrušení stávajících.

Kombinéza EAGLE RS-8.1 je nahrazena EAGLE RS-8.2, kde dochází ke změně designu a omezení barevných kombinací. Novinkou u této kombinézy vyšší třídy je i snížení váhy pro maximální komfort jezdce.

Další kombinéza, která byla "upgradována", je VICTORY RS-7. U této kombinézy zmizela velmi oblíbená černo-zelená varianta. Nově byla přidána barevná kombinace s oranžovou.

Střední třída kombinéz byla zcela předělána a z původních kombinéz zůstala pouze ENERGY RS-5. Další dva modely v této třídě jsou zcela nové - SUPERSPEED RS-9 a GRIP RS-4. První jmenovaná - SUPERSPEED RS-9 je kombinéza v klasickém střihu s velmi stylovým designem a sytými barvami.
Druhá kombinéza GRIP RS-4 se vyznačuje především rovnými nohavicemi ve stylu NASCAR a novou žluto-černou barevnou kombinací.

Další sekcí nového katalogu, kterou zasáhly větší změny, jsou závodní boty. Zde jsou nově v nabídce pouze čtyři modely - zůstává základní řada SLALOM RB-3 a nejvyšší řada SUPERLEGGERA RB-10.1 (pro F1).
Střední třídu tvoří nově pouze dva modely. Jeden stávající FORMULA RB-8.1 se dočkal nového výraznějšího designu a více barevných kombinací (nově také oranžová a fluo-žlutá).

Druhý zcela nový model APEX RB-7 nahradil oblíbený model CROSS RB-7, který byl vhodný díky použitým materiálům (kůže) do extrémních podmínek. Nově je tento model (stejně jako FORMULA RB-8.1) opatřen stahovacím šněrováním.Poslední sekce závodního oblečení, která prošla většími změnami, jsou závodní rukavice, kde jsou v nabídce nově pouze čtyři modely. Rukavice vyšší třídy TIDE RG-9 s antivibračními trychtýřky (zůstávají stejné), střední třída je tvořena dvěma modely. Stávající model ARROW RG-7 EVO (vpravo), který má nový design a jiné barevné kombinace. Druhý model této třídy je zcela nový LAP RG-5 (vlevo) a nabízí barevné kombinace se žlutou a oranžovou. Oba tyto modely mají pogumovanou dlaň pro maximálně komfortní a jistý úchop volantu. Základní řadu tvoří stávající model LAND RG-3.1.

Novinky a články

GAMMA KB-4 kotníkové boty pro karting i normální nošení

28.3.2018
Kartingové kotníkové boty GAMMA KB-4 se značce Sparco opravdu povedly! Díky velké nabídce...

Sparco boty SH-17 (typ sneaker)

10.11.2017
Pro rok 2018 chystá značka Sparco mnoho změn ve všech kategoriích svých produktů. Na těchto mikrostránkách věnovaných značce Sparco a...